O nasWprawdzie powiedzenie, że nasze przedsiębiorstwo powstało z przypadku nie będzie najlepszą wizytówką naszej firmy, to możemy zaryzykować stwierdzeniem o szczęśliwym trafie i sprzyjającym zrządzeniu losu. Mówimy o spotkaniu ludzi z pasją, którzy dzięki swojej kreatywności i potrzebie innowacyjnego ulepszania swojego otoczenia zdecydowali się podjąć ryzyko i zaoferować Polakom sposób na niezależność energetyczną. Choć wiele osób twierdzi, że we współczesnej Polsce nie ma możliwości wyboru alternatywnej metody pozyskiwania energii cieplnej dla prywatnych domostw jak i instytucji, a obywatele są skazani na korporacyjną zależność od najpotężniejszych dostawców energii, my sądzimy inaczej.

Z miłości do środowiska oraz pasji do życia i ludzi w 2013 roku powstał projekt firmy PERFEKT CO, nie kierujący się przede wszystkim pragnieniem zysku i żądzą osiągnięcia sukcesu finansowego, ale chęcią zaoferowania innym nowoczesnych technologii pozyskiwania energii odnawialnej. Wierzymy, że dzięki naszym działaniom, ciężkiej pracy, uporowi oraz wierze w rozsądek Polaków, jesteśmy w stanie zmienić myślenie o energetyce w kraju.

Niech nasze kilkuletnie doświadczenie w branży energetycznej zdobywane pod szyldami renomowanych przedsiębiorstw, przodujących w projektowaniu systemów grzewczych, potwierdza nasze kompetencje. Kilkadziesiąt zaprojektowanych instalacji i montaży, dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów, a także niskie rachunki za energię cieplną to potwierdzenia tych działań.

Wyznacznikiem sukcesu oraz imperatywem starań jest myśl o środowisku naturalnym, swobodzie energetycznej, a przede wszystkim – satysfakcja naszych klientów. W branży grzewczej i odnawialnych źródłach energii ulokowaliśmy nasze nadzieje, wiarę, pasję do tworzenia nowych, technologicznie zaawansowanych systemów instalacji.

Nasza współpraca z klientami to tylko początek drogi. Stawiamy na spotkanie przy kawie, otwartość, szczerą rozmowę oraz stały kontakt wraz z wieloletnią serwisową opiekę po wykonaniu instalacji. Pragniemy by projekt firmy PERFEKT CO, ulokowany gdzieś na skali ryzykownego przedsięwzięcia stał się alternatywnym wyjściem dla Polaków zmierzającym w kierunku finansowej oszczędności i przede wszystkim zdobywania samodzielności energetycznej.

PERFEKT CO Łukasz Ścisłowicz 1

Łukasz Ścisłowicz

telefon: + 48 888 912 220

email: lscislowicz@perfektco.pl

 

logotypy

DOPŁATY

Z nami słońce pracuje dla Ciebie

● Mój Prąd 5tyś ● ulaga termomodernizacyjna ● proste formalności ● tanie kredyty badź za gotówkę

promo

Obsługujemy województwa
małopolskie i świętokrzyskie

Mapa